Early Warning Europe to projekt realizowany z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy są w trudnej sytuacji - zarówno finansowej jak i emocjonalnej. Każdy, kto prowadzi własną firmę napotkał po drodze szereg problemów, które niekiedy nawet mogły prowadzić do bankructwa. Dotychczas żadna z instytucji nie oferowała wsparcia przedsiębiorcom w kryzysie, ale dzięki staraniom PARPu oraz Fundacji Firm Rodzinnych to się zmieniło.

Festiwal 4M to największe wydarzenie muzyczne w Mińsku Mazowieckim. Już po raz 7 do naszego miasta zawitały gwiazdy polskiej sceny muzycznej, a wśród nich Tadeusz Woźniak, Pidżama Porno, Illusion, Kortez, AudioFeels, Paweł Domagała oraz Organek.

Przedstawiamy Państwu kolejne rozwiązanie dostępne w systemie MAJSTERPOL NATURAL. Tynk gładki Master Poli to nowość w ofercie MajsterPol.

Korzystając, że zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
pragniemy złożyć wszystkim, bez wyjątku, uniwersalne życzenia. 

Pamiętajmy, że zmieniać świat możemy zmieniając siebie i swoje nastawienie
do drugiego człowieka, bez względu na okoliczności.

Rodzina produktów Master Brick to zestaw służący do realizacji cegły elewacyjnej. Proponowane rozwiązanie stanowi alternatywę dla tradycyjnej cegły klinkierowej. Najnowszy film umieszczony na kanale YT MajsterPol prezentuje najważniejsze cechy oferowanego rozwiązania oraz wszystkie produkty wchodzące w jego skład.

Tynk silikonowy jest obecnie najchętniej wybieraną wyprawą tynkarską do realizacji prac elewacyjnych. Materiał ten charakteryzuje właściwość samoczyszczenia - zastosowane w tynku polimery silikonowe i siloksanowe nadają tynkowi hydrofobowość co w praktyce oznacza, że wszelkie zabrudzenia, które osiadły na powierzchni ściany, pod wpływem opadów atmosferycznych są na bieżąco spłukiwane i nie wsiąkają w jej strukturę.

Oferta firmy MajsterPol została uzupełniona o zaprawę klejową Styrolep Z Biały. Zaprawa ta podobnie jak Styrolep Z przeznaczona jest przede wszystkim do wykonywania warstwy zbrojącej w systemach ociepleń budynków. Jej cechą charakterystyczną jest jej biały kolor, dzięki czemu rozwiązanie to szczególnie polecane jest przy cienkowarstwowych wyprawach tynkarskich takich jak tynk gładki.

Zima jeszcze trzyma, a my mamy dla Państwa garść nowości. Na początek prezentujemy nowe rozwiązanie oparte o system ociepleń MAJSTERPOL NATURAL, w ramach którego dostępna jest rodzina produktów MASTER BRICK umożliwiających osiągnięcie efektu ceglanej elewacji.

Klejenie styropianu na budynku

Kluczowym etapem realizacji elewacji jest montaż materiału ociepleniowego. Najczęściej wybieranym materiałem są płyty styropianowe. Na tym etapie warto zwrócić uwagę w jaki sposób odbywa się montaż płyt, ponieważ od właściwej realizacji zależy skuteczność warstwy ociepleniowej oraz jej trwałość.

W niedzielę 15 stycznia odbędzie się 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki seniorów.

Finałowa impreza w gminie Cegłów odbędzie się w sali Ochotniczej Straży Pożarnej gdzie zagra szereg miejscowych zespołów, które umilą oczekiwanie na tradycyjne "Światełko do Nieba" - pokaz sztucznych ogni. Podczas imprezy odbędą się licytacje na rzecz Orkiestry.

 

Przekazujemy na Państwa ręce katalog produktów MajsterPol dostępny w formacie pdf. Znajdują się w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczącej oferty produktowej firmy podane w prostej i przejrzystej formie. Najważniejsze zalety i cechy poszczególnych wyrobów zostały wskazane w formie piktogramów, ułatwiających korzystanie z katalogu.