Nakładanie tynku mineralnego

Od wielu lat tynk mineralny cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wykonawców oraz inwestorów budowlanych. Posiada on prosty skład oraz bardzo dobre właściwości paroprzepuszczalne, dzięki czemu może być uznawany za najbardziej naturalną wyprawę tynkarską, chętnie wykorzystywaną przy realizacji elewacji domów pasywnych oraz wszystkich innych, gdzie izolację stanowi wełna mineralna.

Przedstawiamy Państwu kolejny produkt wprowadzony do oferty Majster-Pol.
Hydroizolacja dwuskładnikowa Blocker H2O stanowi uszczelnienie przed wodą działającą bezciśnieniowo. Może być wykorzystywana na powierzchniach po których swobodnie przepływa woda na skutek deszczu lub mycia.

Produkty MajsterPol to przede wszystkim kształtowanie krajobrazu przestrzeni miejskiej. Bogata paleta kolorów pomaga architektom w ciekawy sposób wkomponować obiekt w otoczenie, a bardzo dobre właściwości tynku pozwalają zachować te kolory przez długie lata.

Podstawowe tynki znajdujące się w ofercie firmy Majsterpol, takie jak: Akrylowy, Silikonowy, Silikatowy, Silikatowo-Silikonowy oraz Mineralny, dostępne są w dwóch strukturach. Różnice pomiędzy dostępnymi strukturami dotyczą zarówno samego materiału, jak również sposobu ich aplikacji.

Oferta tynków obejmuje bardzo szeroką paletę barw. W chwili obecnej dostępny jest również szeroki zakres w kolorach pokryć dachowych oraz stolarki okienno-drzwiowej.
Mając to na uwadze dysponujemy dużymi możliwościami dostosowania kolorów domu do swoich oczekiwań oraz lokalizacji. Pozostaje jeszcze odpowiednie zestawienie kolorów. Tak, aby kolor dachu oraz stolarki dopasować do koloru elewacji budynku.

Podstawowe tynki znajdujące się w ofercie firmy Majsterpol, takie jak: Akrylowy, Silikonowy, Silikatowy, Silikatowo-Silikonowy oraz Mineralny, dostępne są w dwóch strukturach. Różnice pomiędzy dostępnymi strukturami dotyczą zarówno samego materiału, jak również sposobu ich aplikacji.

Tynk Master Poli jest nowoczesnym, zewnętrznym tynkiem, wyglądem przypominający tradycyjny tynk cementowo-wapienny. Charakteryzuje się on odpornością na zabrudzenia, promieniowanie UV, wiatr, opady atmosferyczne czy wahania temperatur.

Tynk mozaikowy jest materiałem często występującym przy realizacji elewacji. Stosowany jest on zwykle w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz w miejscach szczególnie podatnych na zabrudzenia.

Tynk mozaikowy jest produktem uniwersalnym - stanowi idealne dopełnienie każdej elewacji bądź ciekawy element dekoracji wnętrza. Mężczyźni cenią jego wytrzymałość, zaś kobiety walory estetyczne.

Rozwiązanie Master Brick stanowi zestaw produktów służących do wykonania cegły elewacyjnej.

Early Warning Europe to projekt realizowany z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy są w trudnej sytuacji - zarówno finansowej jak i emocjonalnej. Każdy, kto prowadzi własną firmę napotkał po drodze szereg problemów, które niekiedy nawet mogły prowadzić do bankructwa. Dotychczas żadna z instytucji nie oferowała wsparcia przedsiębiorcom w kryzysie, ale dzięki staraniom PARPu oraz Fundacji Firm Rodzinnych to się zmieniło.