Jesień wita nas zmianami. MAJSTER-POL ma nowe logo, dzięki któremu mamy nadzieję być jeszcze bardziej rozpoznawalni. Nadal jednak pozostajemy otwarci na Klientów i zapewniamy najwyższą jakość usług.

Jednym z etapów realizacji ocieplenia jest wykonanie warstwy zbrojącej. Warstwa ta ma na celu zabezpieczenie materiału izolacyjnego.

Tynk mozaikowy z miką jest ceniony ze względu na swoje właściwości ozdobne, a także bardzo wysoką trwałość. Unikalne połączenie kruszywa kwarcowego oraz miki sprawia, że tynk staje się odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Przyklejanie płytki

Płytki klinkierowe, kamienne lub gresowe doskonale sprawdzą się jako dekoracja każdego tarasu. Niektórzy mogą jednak sądzić, że ułożenie takich płytek jest trudne i wymaga specjalistycznego sprzętu. Nic bardziej mylnego!

Uszkodzenie lub zabrudzenie fragmentu elewacji rodzi niemały problem. Jakakolwiek ingerencja w wyschnięty już tynk pozostanie wyraźnie widoczna i jeżeli zależy nam na estetycznym usunięciu problemu musimy odnawiać całą ścianę.

Deska elewacyjna Rustika, oferowana w systemie MAJSTER-POL DEKO stanowi kompleksowe rozwiązanie do montażu dekoracyjnej okładziny ściennej odwzorowującej naturalną deskę.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy, miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać, szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

Pragniemy Państwa poinformować iż od dnia 15 marca 2018 r., zaczyna obowiązywać nowy cennik naszych produktów.
Nowy cennik dostępny jest do pobrania na stronie: cennik MajsterPol

gala Majsterpol

24 lutego w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia istnienia firmy MajsterPol. W wydarzeniu uczestniczyli Partnerzy od wielu lat związani z firmą, a wśród nich klienci, dostawcy oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych organizacji.

Nakładanie tynku mineralnego

Od wielu lat tynk mineralny cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wykonawców oraz inwestorów budowlanych. Posiada on prosty skład oraz bardzo dobre właściwości paroprzepuszczalne, dzięki czemu może być uznawany za najbardziej naturalną wyprawę tynkarską, chętnie wykorzystywaną przy realizacji elewacji domów pasywnych oraz wszystkich innych, gdzie izolację stanowi wełna mineralna.

Przedstawiamy Państwu kolejny produkt wprowadzony do oferty Majster-Pol.
Hydroizolacja dwuskładnikowa Blocker H2O stanowi uszczelnienie przed wodą działającą bezciśnieniowo. Może być wykorzystywana na powierzchniach po których swobodnie przepływa woda na skutek deszczu lub mycia.