(25) 757 05 54 biuro@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

Rozwiązania Systemowe

PANEL DEKORACYJNY RUSTIKA

System MAJSTERPOL DEKO stanowi kompleksowe rozwiązanie do montażu okładziny odwzorowującej naturalną deskę. Zastosowane komponenty umożliwiają montaż deski zarówno na elewacji, jak i wewnątrz budynków. Najwierniej oddany rzeczywisty rysunek słojów drewna w połączeniu z półmatowym wykończeniem – idealnie odwzorowuje naturalne drewno w nowoczesnej technologii. Zastosowany na zewnątrz tworzy dekoracyjną powierzchnię, odporną na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Wykonana z trwałego materiału, który nie wymaga zaangażowania, czasu i pieniędzy jak naturalne drewno. Niewielki ciężar właściwy oraz bardzo dobra elastyczność rozwiązania umożliwiają zastosowanie panelu na dużych i nietypowych (np. zaokrąglonych) powierzchniach. Okładzina, odwzorowująca naturalną deskę, produkowana jest w kilkunastu wzorach ułożenia słoi, co gwarantuje niepowtarzalność ich ułożenia. W skład systemu MAJSTERPOL DEKO wchodzi DEKOLEP (dwuskładnikowy klej dyspersyjny) oraz DEKO lakier, zabezpieczający wykonaną okładzinę przed wpływem warunków atmosferycznych, występujący w 10 kolorach).

Badania ogniowe NRO system MAJSTERPOL DEKO

DOSTĘPNE KOLORY DESKI W KOMPLETNYM ROZWIĄZANIU

 * Przedstawione kolory mają jedynie charakter poglądowy i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości.

MATERIAŁY ZASTOSOWANE PRZY REALIZACJI PANELU DEKORACYJNEGO RUSTIKA

1. MAJSTERGRUNT GŁĘBOKOPENETRUJĄCY, 2. KLEJ DEKOLEP, 3. PANEL RUSTIKA, 4. LAKIER DEKO

DLACZEGO DESKA RUSTIKA?

Dzięki wieloletnim badaniom produktów oraz technologii ich stosowania udało się osiągnąć zamierzony rezultat, którym jest propozycja wizualnie bliska oryginałowi, a przy tym mająca wiele zalet, których nie posiada oryginał. Do najważniejszych, należy niski ciężar właściwy masy, dzięki któremu nie musimy wzmacniać ścian budynku. Sam proces realizacji jest krótszy oraz szybszy i nie wymaga zaangażowania dużych środków finansowych. W przypadku naturalnych materiałów musimy liczyć się z wieloetapowymi, skomplikowanymi pracami budowlanymi, które wymagają ogromnej wiedzy od fachowca i generują duże koszty. Istotnym atutem rozwiązania jest również duża wytrzymałość i w porównaniu do naturalnego drewna znikoma podatność na czynniki zewnętrzne. W związku z czym rozwiązanie nie wymaga częstych konserwacji tak, jak jest to wymagane w przypadku naturalnego drewna.  

Proponowane rozwiązanie zapewnia oryginalność wzoru przy zachowaniu powtarzalności kolorystycznej. Można go również zastosować nawet na trudniej dostępnych detalach architektonicznych oraz elementach zaokrąglonych.

Elementy systemu

Slider

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 Masz pytania? napisz do nas

  kontakt

  Biuro Obsługi Klienta
  tel. (25) 757 05 54,
  biuro@majsterpol.pl

  MP MAJSTER-POL
  Mienia, ul. Jedlina 29
  05-319 Cegłów
  NIP: 8221784487‬
  BDO: 000105974

  Jak dojechać
  Zobacz jak do nas dojechać