Naszym nadrzędnym celem jest wytwarzanie produktów o wysokich parametrach użytkowych. Zależy nam, aby przedstawiciele wszystkich grup, które mają styczność z nami oraz naszymi produktami sięgali po nie ponownie. Naszych odbiorców dzielimy na trzy grupy docelowe i dla każdej wyróżniamy inne elementy, które stanowią o naszej atrakcyjności.

Bezpośrednio współpracujemy z hurtowniami oraz składami budowlanymi. W miarę rozwoju firmy zdecydowaliśmy się nie obsługiwać wykonawców oraz inwestorów prywatnych bezpośrednio, gdyż chcemy aby tym zajmowały się firmy związane z nami umową handlową, na określonych warunkach. Z racji rozbudowanej sieci dystrybutorów, czas oczekiwania na zamówienie jest skrócony do niezbędnego minimum.

Wykonawcy to grupa, na ocenie której najbardziej polegamy, gdyż to  oni mają bezpośredni kontakt z materiałami, które produkujemy. Ich lojalność jest dla nas najważniejsza, dlatego też staramy się ułatwiać im pracę dostarczając materiał, z którym pracuje się w sposób łatwy i przyjemny. Cenimy sobie ich opinie i uwagi, staramy się pomagać organizując szkolenia oraz warsztaty, podczas których mogą zasięgnąć opinii eksperta bądź wyrazić swoje zdanie na temat produktów, zasugerować zmiany.

Inwestorzy prywatni to grupa, dla której najważniejsze są właściwości estetyczne  produktów oraz gwarancja jakości ponieważ to oni najdłużej użytkują nasze produkty. Z racji tego, że elewacje wykonywane są raz na wiele lat oczekują materiałów dobrze zabezpieczonych przed utratą swoich właściwości. I u nas je znajdują.

Podsumowując - naszym celem nadrzędnym jest wytwarzanie produktów, które bronią się wysoką jakością i same są sobie świadectwem.

 

Pobierz plik: Polityka i cele jakości z Księgi Systemu Zarządzania Jakością

Pobierz plik: Certyfikat CQS

Pobierz plik: Certyfikat IQNet

historia
polityka
CSR
Praca