(25) 757 05 54 biuro@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

koordynatorzy sprzedaży

MAZOWIECKIE

Przemysław Tuwalski

​​Koordynator Sprzedaży
Obsługuje powiaty:
warszawski zachodni, piaseczyński, grójecki, żyrardowski,
sochaczewski, płocki, gostyniński, grodziski, pruszkowski.
​​p.tuwalski@majsterpol.pl

​tel.: 515 042 400

Monika Woźniak

​​Koordynator Sprzedaży
Obsługuje miasta:
Radom, Kozienice, Wierzbica, Szydłowiec, Warka, Białobrzegi,
Lipsko, Zwoleń, Klwów, powiaty: kozienicki, białobrzeski,
radomski,przysuski,zwoleński, szydłowiecki i lipski.

​m.wozniak@majsterpol.pl​
​tel.: 512 470 481

Anna Szuba

Koordynator Sprzedaży

Obsługuje powiaty:
miński, warszawski, grójecki, otwocki, piaseczyński.

​​a.szuba@majsterpol.pl​

​tel.: 509 653 797

Dorota Ryszawa

Koordynator Sprzedaży

Obsługuje powiaty:
ciechanowski, ostrołęcki, płoński, przasnyski, pułtuski,
makowski, mławski, sierpecki
​​d.ryszawa@majsterpol.pl
​tel.: 512 470 558

Karol Szostak

Koordynator Sprzedaży

Obsługuje miasta i powiaty:
Warszawa, łosicki, siedlecki, sokołowski, węgrowski, miński,
garwoliński, wołomiński, wyszkowski.
k.szostak@majsterpol.pl
tel.: 512 042 442

Adres:

MIENIA 291, 05-319 Cegłów

Tel. / Kom.

(25) 757 05 54, +48 501 550 510

(25) 759 97 09

Fax

Email

biuro@majsterpol.pl

Faktury prosimy przesyłać
na adres: e-faktury@majsterpol.pl

Czynne

pon./pt.: 7:00 - 17:00
sob.: 8:00 - 13:00

 

 

sKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

    ADRES:

    TEL:

    FAX:

    EMAIL:

     

     

    CZYNNE:

    MIENIA 291, 05-319 Cegłów

    (25) 757 05 54,
    +48 501 550 510

    (25) 759 97 09

    biuro@majsterpol.pl

    Faktury prosimy przesyłać
    na adres: e-faktury@majsterpol.pl

    pon./pt.: 7:00 - 17:00
    sob.: nieczynne

    sKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

      kontakt

      Biuro Obsługi Klienta
      tel. (25) 757 05 54,
      biuro@majsterpol.pl

      MP MAJSTER-POL
      Mienia 291, 05-319 Cegłów

      Jak dojechać
      Zobacz jak do nas dojechać